שנה גודל טקסט א   א   א

דבר המנהל

דבר המנהל
ישיבת אמי"ת נחשון הינה ישיבה תיכונית הפועלת במרחב מטה יהודה ובית שמש מזה כעשור. בשנת הלימודים תשע"ג תמנה הישיבה כ – 250 תלמידים הלומדים ב 10 כיתות אם.
הישיבה חרטה על דגלה מספר יעדים מרכזיים – הכוונת התלמידים למחוייבות דתית עמוקה מתוך בחירה והזדהות, יחס אישי חם ואוהב לכל תלמיד ותלמיד על מנת להצמיחו באופן הנכון לו ביותר מתוך אקלים מיטבי, ובמסגרת הפיתוח האישי של כל תלמיד – שאיפה למצויינות לימודית, הרחבת אופקים ואהבת דעת.
בישיבה תוכנית לימודים בסיסית בתחומי הקודש והחול, לצד הרחבות שתלמידים המעוניינים בכך, יכולים לגדול בהם, וכן מגוון מגמות מאתגרות.
בישיבה פרויקטים ותוכניות לימודים ייחודיות המאפשרות לתלמידים להיפגש עם החומר הלימודי במגוון דרכים מעניינות, אשר מטרתן ליצור תהליך לימודי משמעותי ועמוק יותר, כגון: למידה בדרך החקר, תיקי עבודה אישיים במסגרת לימודי הלשון וההבעה, השתתפות בתחרויות וכנסים ברמה הארצית כגון דגם האו"ם ועוד.
לצד תוכנית הלימודים המשמעותית, מתקיימת בישיבה תוכנית חברתית ותרבותית מושקעת מתוך מטרה להעשיר את עולמם של התלמידים גם בתכנים שלא שייכים לתוכנית הלימודים הפורמאלית, אשר אנו חושבים שיכולים לעזור לצמיחתם.
השיח הפדגוגי המתקיים בישיבה נעשה בשיתוף פעולה ושיח משותף בין הצוות החינוכי, התלמידים וההורים מתוך מטרה משותפת של כולנו – קידום ופיתוח התלמידים באופן הטוב ביותר.
"חנוך לנער על פי דרכו, גם כי יזקין לא יסור ממנה". האומנות להצליח לגעת בכל תלמיד ותלמיד, לצד שמירה על מסגרת לימודים מצויינת היא אתגר מורכב אשר כל הצוות החינוכי של הישיבה עמל עליו כל הזמן. אני מאחל לכל הצוות החינוכי, לתלמידים ולהורים, שנת לימודים םורייה ומוצלחת.
 
אלי ניסנהולץ

עוד |
  חזור

הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ישיבת אמי"ת נחשון – מטה יהודה    מרכז חינוכי אבן העזר ד.נ. שמשון 99700   מטה יהודה    טלפון: 02-9923156  פקס: 02-9923157   דואר אלקטרוני: nachshon@amit.org.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים